KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12451011
nr 1245 1011
Franco Leidi
(f. 1933)
Akvarell, Franco Leidi (f. 1933), ansikte. Signerad, daterad 1972. Motivet: 27,5x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:14:54
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr